Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Apie forumą Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Kovas 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Apie forumą

Go down 
+10
deimpeck
ERNESTA
Justina
Sabina
Viktorija
Dima
Ugnine
Saniii
Aušra
Aida
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime13/12/2009, 7:29 am

Nors už lango visai ne balta, bet jau atėjo žiema. Ir Kalėdos jau ne už kalnų...
Dalia, sakau, gal ir mūsų forumui jau reikėtų kokio "žieminio rūbelio", kaip manai?


Paskutinį kartą redagavo Aida, 3/7/2012, 10:15 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime110/12/2009, 10:38 am

Kokia graži saulėta žiema mūsų mielam forume ! myli
Ačiū, Dalia, puikiai padirbėjai, šaunuolė !!! myliu
Ech, kad ir už lango tokį vaizdelį... cianeas
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime110/12/2009, 1:06 pm

Ačiū, Aida! Smagu kad patinka saunu
Atgal į viršų Go down
Aušra
Pereinama klasė
Pereinama klasė
Aušra


Prisijungė : 2009-10-21

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime110/12/2009, 5:39 pm

Pagaliau žiema į mūsų forumą atėjo Laughing Ko už lango nematyti...
Labai gražu ! Wink
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime110/12/2009, 7:41 pm

Labai gražus naujas forumo "rūbas" lux
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime110/12/2009, 11:59 pm

Nuostabus žieminis forumas Apie forumą 502911
Atgal į viršų Go down
Dima
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Dima


Prisijungė : 2010-02-24

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime125/2/2010, 6:30 pm

Sveiki visi dar karta, mes cia naujokai, ir dar labai sunkiai sekasi cia orentuotis, noreciau pasiklaust kaip cia galima idet nuotraukas? ir vat del to asmeninio puslapio mums varde pritruko raidziu, tai teko fantazuot, gal galima sumazint reikalaujama raidziu skaiciu, nes ten ne maziau nei 10, aciu
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime125/2/2010, 9:09 pm

Dima rašo:
noreciau pasiklaust kaip cia galima idet nuotraukas?

Jeigu su rusų kalba draugaujat, siūlau atsidaryti puslapį www.radikal.ru , pasirinkti nuotrauką (browse) iš savo kompiuterio, paspausti mygtuką загрузить - gausite keletą įvairių kodų, kopijuojate į savo žinutę (copy-paste) kodą Nr.3 (увеличение по клику) ir žinutėje atsiranda maža nuotraukėlė, kurią galima padidinti ant jos paspaudus Wink
Atgal į viršų Go down
Dima
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Dima


Prisijungė : 2010-02-24

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime125/2/2010, 11:40 pm

ooo kaip cia viskas gudriai Laughing ir ka as daryciau be jusu, jau antra karta pagelbejot, be jusu net nebuciau cia prisijunges nezinau
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime126/2/2010, 8:22 am

Citata :
gal galima sumazint reikalaujama raidziu skaiciu, nes ten ne maziau nei 10

Na, bandžiau dirbt tuo klausimu, bet kol kas neišeina... kaso Dima, siūlau padaryti tarpus tarp raidžių, jei dabartinis variantas nepatinka Wink O aš, manau, anksčiau ar vėliau įveiksiu šią problemą Mad
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime126/2/2010, 11:16 am

Pas mus forume dar snyguriuoja, bet jau pakvipo pavasariu - mmmm kaip gražu ir gerai...
Jau taip norisi tikro pavasario, atsibodo šaltis ir sniegas
Apie forumą 7a6c79361eb166421436a1107f58111e
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime126/2/2010, 12:07 pm

Net pati stebiuosi, ką aš čia pridariau nuostaba . Kad pranešimų fonas toks žalias būtų aš neplanavau No . Manau, kad per ryšku... O snyguriuoja prieš mano valią - niekaip nerandu, kaip tas snaiges panaikinti sad
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime126/2/2010, 12:12 pm

Na va, truputį pašviesinau - manau dabar geriau Wink
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime126/2/2010, 1:41 pm

Dalia rašo:
Na va, truputį pašviesinau - manau dabar geriau Wink

Man patinka saunu
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime127/2/2010, 3:20 pm

Labai gražu lux
Atgal į viršų Go down
Aušra
Pereinama klasė
Pereinama klasė
Aušra


Prisijungė : 2009-10-21

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime127/2/2010, 9:48 pm

Jau pavasariu pakvipo ploti
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime118/5/2010, 4:27 pm

Na va, pagaliau forume baigėsi žiema juokas . Snaigių nebėr...
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime118/5/2010, 6:07 pm

Valiooooo !!!! cheers monkey
Atgal į viršų Go down
Viktorija
Veisėjas
Veisėjas
Viktorija


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime118/5/2010, 6:36 pm

O man patiko,buvo toks Crazy forumas monkey
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 8:44 pm

Sveiki visi helo . Ar jums kartais neatrodo, kad mūsų forumas turi konkurentą? Ir labai rimtą? Bent jau nuotraukoms kelti ir trumpai informacijai paskleisti?
Turiu omenyje facebook'ą... Ir visai suprantama kodėl - facebook'u žmonės naudojasi nuolat, labai greitai pastebima nauja informacija, paprastas nuotraukų įkėlimas (ne taip kaip forume!)... Ką darysim?
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 9:21 pm

Dalia, pritariu tau, kad konkurentas tikrai rimtas, labai populiarus ir greitas.
Bet ten tokia košė... Šunys, katinai, paukščiai, muzika, įžymybės, naujienos iš viso pasaulio ir dar milijonas visokių kitokių dalykų... Tik mano galva, forume, jeigu yra poreikis, gali atsiversti ir metų senumo temą, paskaitinėti, rasti kažkokios informacijos. O facebook'e naujienos greit atsiranda, bet greit ir nunyksta, taip sakant, nugula kažkur į užmarštį (na išskyrus nuotraukų albumus, kuriuos galima pasivartyti bet kada).... nezinau
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 9:31 pm

Aida, tu teisi, mūsų forumas yra specialus, čia lengva rasti norimą informaciją... Bet gal mes galėtume nors nuotraukoms naudoti facebook'ą? Kaip manai, ar tai būtų įmanoma? Pvz., tie, kurie naudojasi facebook'u ir ten kelia nuotraukas, tiesiog dėtų nuorodas čia? Ar tai nesąmonė? cianeas
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 9:49 pm

Merginos, aš irgi tos pačios nuomonės kaip Aida, feisbukas gerai pasidalint informacija tik šiandien, ryt tą info dauguma jau pamiršta. Net tuos pačius albumus, Aida, reik pastoviai atnaujint, kad juos kas žiūrėtų. Ten tikrai košė, kaip informacijos, taip ir žmonių. O forumas yra savas, jaukus ir mielas Laughing Man asmeniškai čia visada malonu lankytis. Tikrai forumo neiskeisciau i feisbuka. O iš tikro manau, kad vienas kitam nemaišo.
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 10:00 pm

Sabina saunu , man irgi rodos, kad viens kitam nemaišo. Ir prieš nuorodas aš neturiu nieko prieš, man pačiai kartais atsibosta kelti tas pačias nuotraukas po keletą kartų. Bet tik va aš galvoju, kažin kaip techniškai, jeigu kas neturi profilio feisbuke, gal jam ta nuoroda neatsidarys Question Nes ten irgi ne visų "piliečių" nuotraukas žiūrinėjam, o tik jeigu jie yra draugai arba jeigu nustatė, kad nuotraukos rodomos visiems...
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime120/8/2010, 10:04 pm

Aida, tu visiškai teisi ir tikrai ne visi forumo dalyviai galės matyti nuotraukas, o tai nėra gerai mano manymu. Jei jau norim dalintis informacija, tai netingėkim ir nuotraukas įkelt, tegul ir kartotis tenka, nieko baisaus. Juk nebutina iškart prisėdus visur jas sukelt. Šiandien noriu sukeliu į feisbuką, ryt gal noras bus forume pasidalint. Aš tikrai nieko blogo tame nematau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Apie forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kaip aš suradau šį forumą
» Apie maudymą
» Apie ligas, bet ne gyvūnų
» Ką apie mus pasako mus augintiniai
» Apie forumo temų pasiekiamumą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Registracija, susipažinimas, diskusijos apie forumą :: Apie forumą-
Pereiti į: